
2025Flint Fotball inviterer til
sponsorfrokost fredag 7. mars
Flint Fotball inviterer alle sine sponsorer og samarbeidspartnere til sponsorfrokost fredag 7. mars kl 08:00 på klubbhuset
-Dette blir årets første sponsorfrokost, forteller daglig ledere Nina og Mona. Vi håper mange ønsker å ta turen, både for å høre litt mer om hva som rører seg i Flint om dagen, men også for å bli bedre kjent med hverandre.
Nettverksbygging
Flint Fotball er svært takknemlige for at lokalt næringsliv støtter opp om aktiviteten i klubben. – Våre sponsorer utgjør en vesentlig andel av klubbens inntekter. Vårt ønsker er at vi kan gi tilbake til alle som bidrar, både gjennom synlighet i våre kanaler, men også ved å skape en arena for nettverksbygging på tvers av bedriftene.
Frokostseminar om digitale trusler
Sponsorfrokosten avsluttes med seminaret “Små feil, store konesekvenser – Hvordan unngå å bli et sikkerhetsoffer”.
Seminaret holdes av Christian Berg-Henry. Christian har lang fartstid i Flint som trener, styremedlem, leder av breddeutvalget og er nå kvalitetsklubbansvarlig. Christian underviser i Cybersikkerhet på Gokstadakademiet og jobber med datasikkerhet for det globale selskapet Onyx CenterSource.
Påmelding
Meld gjerne fra om du kommer. Dette for at vi enklere skal beregne plass og mat. Send epost til Mona – mona@flintfotball.no
Klokkeslett | Tema | Varighet |
08:00 | Sosialt/mingle | |
08:15 | Velkommen | |
08:20 | Runden rundt bordet | |
08:35 | Hva skjer i Flint 2025 | |
08:40 | Sponsorpresentasjon | |
08:50 | Sport i Flint | |
09:15 | Seminar: Små feil, store konsekvenser | ca 1 time |
